DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

Siemens C++ Software Engineer - ECC in Budapest, Hungary

Job Family: Information Technology

Req ID: 419240

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

A projektről: Az elektronikus biztosítóberendezések a mai modern vasúti hálózatok elengedhetetlen tartozékai, melyek biztosítják a vonatok számára a megfelelő vágányutakat és menetengedélyeket, a vágányok mentén telepített terepi objektumok és az ETCS L2 központok segítségével. A SIMIS ECC a Siemens Mobility generikus terméke, mely számos vasúti berendezés alapjául szolgál; például a világszerte nagy példányszámban telepített Trackguard SIMIS W és a hazánkban is megtalálható Trackguard SIMIS IS, de az ETCS Level 2 pályamenti központi elemét megvalósító Trainguard 200 RBC is ezen a biztonságkritikus eszközön alapszik.

A csapatunk tagjaként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Kutatás és fejlesztés az ECC 4.0 nevű projektben.

  • Szoros együttműködés a projekt többi tagjával.

  • Biztonságkritikus C++ modulok fejlesztése, tesztelése.

  • Dokumentációkészítés angol nyelven.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Erős C/C++ tudással, min. 3 év tapasztalattal rendelkezel.

  • Dolgoztál már többféle toolchainnel.

  • Aktív, erős angol nyelvtudással rendelkezel, írásban és szóban is.

  • Szeretsz hosszútávú projekten dolgozni.

  • Proaktivitás, problémamegoldó hozzáállás és jó csapatmunka jellemez.

Pályázásod során előnyt jelent, amennyiben:

  • Jártas vagy az alábbiakban: EULYNX, RaSTA, x86_64 assembly

  • Dolgoztál már az alábbi technológiákkal: CMake, LLVM

  • Linux felhasználói szintű ismeretével rendelkezel.

  • Tudsz németül.

  • Érdekel a vasút és a vasúti infrastruktúra.

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.

  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.

  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.

  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.

  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.

  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.